Drogi Gościu!
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeśli masz życzenie, zostaw swą wypowiedź, ale zauważ, że jeśli będzie ona niekulturalna - nie zamieścimy jej :)

Księga Gości......

Ks.Grzegorzu niech się ksiądz nie przejmuje tymi komentarzami odnosnie kolędy .N

Komentarz moderatora: Dziękuję. W piątek otrzymałem informację, że adresat nie przyjął kwoty.

Takie kazania jak 10.01.16 chce się słuchać ,naprawdę mają sens.Dziękujemy

Dołączam się do słów P.Bożeny bardzo ładne kazanie.Kto zechciał to "skorzys

Księże Grzegorzu - gratuluję kazania dziś na mszy o godzinie 11.30!!!
Nie

Mam nadzieję, że reszta stacji Drogi Krzyżowej znajdzie się na stronie w galerii

Komentarz moderatora: Jest komplet :) w imieniu Prałata i Parafian dziękuję za życzenia. Niech czas Triduum Paschalnego pogłębi naszą więź z Bogiem a w życiu owocuje życzliwością, wdzięcznością i radością.

Skoro zakładka Chór parafialny już jest w budowie i niebawem dostarczymy zdjęcia

Komentarz moderatora: Modlitwa jest jak najbardziej wskazana; abym mógł cokolwiek umieścić na stronie potrzebuję teksty i foto w formie elektronicznej.

Jestem parafianką przebywającą za granicą. Brakuje mi kazań parafialnych, rekole

Komentarz moderatora: Na dzień dzisiejszy zachęcam do korzystania z tych możliwości, które są dostępne w internecie, aplikacje mobilne, itp. Wszystko można zrobić: nagrywać, transmitować, wiąże się to z dodatkową pracą, której i tak nie brakuje oraz z pewnymi kosztami.

Czy w zakładce strony "grupy i wspólnoty" mógłby znaleźć miejsce nasz

Komentarz moderatora: Panie Janie, już dawno o tym wspominałem i owego czasu prosiłem o foto, ale do tej pory cisza. Proszę podesłać info o chórze i foto, z dziką rozkoszą zamieszczę. x.GW

Czy można prosić o kontakt e-mail do księdza Grzegorza?

Komentarz moderatora: gwolan@o2.pl

Ten podkład muzyczny podczas kazania brak słów w ogole piękna msza 02.11.2014 Br

Komentarz moderatora: Dziękuję za te słowa. Wszystko na chwałę Pana. Umieszczam ten Pani wpis nie po to by pogłaskać się po brzuszku i nosić wysoko głowę, ale chociażby dlatego, by pokazać, że jednak ta strona www parafii żyje - ktoś czyta, przegląda, ktoś czymś się cieszy.

następne >>