Parafia w obiektywie

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Pogotowie Duchowe

Licznik

Liczba wyświetleń:
2776656

Drogi Gościu!
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jeśli masz życzenie, zostaw swą wypowiedź, ale zauważ, że jeśli będzie ona niekulturalna - nie zamieścimy jej :)

Księga Gości......

 

Ks.Grzegorzu niech się ksiądz nie przejmuje tymi komentarzami odnosnie kolędy .N

Komentarz moderatora: Dziękuję. W piątek otrzymałem informację, że adresat nie przyjął kwoty.

Takie kazania jak 10.01.16 chce się słuchać ,naprawdę mają sens.Dziękujemy

Dołączam się do słów P.Bożeny bardzo ładne kazanie.Kto zechciał to "skorzys

Księże Grzegorzu - gratuluję kazania dziś na mszy o godzinie 11.30!!!
Nie

Mam nadzieję, że reszta stacji Drogi Krzyżowej znajdzie się na stronie w galerii

Komentarz moderatora: Jest komplet :) w imieniu Prałata i Parafian dziękuję za życzenia. Niech czas Triduum Paschalnego pogłębi naszą więź z Bogiem a w życiu owocuje życzliwością, wdzięcznością i radością.

Skoro zakładka Chór parafialny już jest w budowie i niebawem dostarczymy zdjęcia

Komentarz moderatora: Modlitwa jest jak najbardziej wskazana; abym mógł cokolwiek umieścić na stronie potrzebuję teksty i foto w formie elektronicznej.

Jestem parafianką przebywającą za granicą. Brakuje mi kazań parafialnych, rekole

Komentarz moderatora: Na dzień dzisiejszy zachęcam do korzystania z tych możliwości, które są dostępne w internecie, aplikacje mobilne, itp. Wszystko można zrobić: nagrywać, transmitować, wiąże się to z dodatkową pracą, której i tak nie brakuje oraz z pewnymi kosztami.

Czy w zakładce strony "grupy i wspólnoty" mógłby znaleźć miejsce nasz

Komentarz moderatora: Panie Janie, już dawno o tym wspominałem i owego czasu prosiłem o foto, ale do tej pory cisza. Proszę podesłać info o chórze i foto, z dziką rozkoszą zamieszczę. x.GW

Czy można prosić o kontakt e-mail do księdza Grzegorza?

Komentarz moderatora: gwolan@o2.pl

Ten podkład muzyczny podczas kazania brak słów w ogole piękna msza 02.11.2014 Br

Komentarz moderatora: Dziękuję za te słowa. Wszystko na chwałę Pana. Umieszczam ten Pani wpis nie po to by pogłaskać się po brzuszku i nosić wysoko głowę, ale chociażby dlatego, by pokazać, że jednak ta strona www parafii żyje - ktoś czyta, przegląda, ktoś czymś się cieszy.


następne >>

Rok Miłosierdzia

Modlitwa Roku Miłosierdzia

Panie Jezu Chryste, Ty nauczyłeś nas, abyśmy byli miłosierni, jak Ojciec nasz niebieski i powiedziałeś nam, że kto widzi Ciebie, widzi także i Jego. Ukaż nam Twoje oblicze, a będziemy zbawieni. Twój wzrok pełen miłości uwolnił Zacheusza oraz Mateusza od niewoli pieniądza, a nierządnicę i Magdalenę od szukania szczęścia wyłącznie w rzeczach stworzonych. Wzrok ten sprawił, że Piotr zapłakał po zdradzie, a żałujący Dobry Łotr usłyszał zapewnienie o Raju. Pozwól nam tak wysłuchać słów, które wypowiedziałeś do Samarytanki, jakbyś je wypowiedział do każdego nas: O, gdybyś znała dar Boży! Ty, który jesteś Obliczem widzialnym Ojca niewidzialnego, Boga, który objawia swoją wszechmoc przede wszystkim przez przebaczenie i miłosierdzie: spraw, aby Kościół na świecie stał się widzialnym obliczem Ciebie, swojego Pana zmartwychwstałego i uwielbionego. Ty zechciałeś również, aby Twoi słudzy przybrani byli w słabość po to, aby mogli okazywać słuszne współczucie tym, którzy trwają w niewiedzy i błędzie: niech każda osoba, która się do nich zwraca, czuje się oczekiwana, kochana oraz doświadcza przebaczenia od Boga. Poślij Twojego Ducha i uświęć wszystkich nas Jego namaszczeniem, aby Jubileusz Miłosierdzia był rokiem łaski od Pana, a Twój Kościół z odnowionym entuzjazmem mógł nieść dobrą nowinę ubogim, głosić wolność więźniom i uciśnionym oraz przywracać wzrok niewidomym. Prosimy o to za wstawiennictwem Maryi, Matki Miłosierdzia, Ciebie, który z Ojcem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen